Mobilyalar.com.tr - Kurumsal

Mobilyalar Kurumsal

Mobilyalar Hakkında

Mobilyalar.com.tr başarılı pazarlama stratejileriyle kısa sürede sektörün sayılı firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Piyasadaki arz talebini iyi bir şekilde değerlendiren, yeniliğe açık olması nedeniyle kendini sürekli yenileyen, en sağlıklı büyümenin müşteri memnuniyetine dayalı olduğunu bilen ve müşterilerine maksimum faydalar üreten bir kuruluştur.

Kaliteli ürün kaliteli hizmet prensibinden vazgeçmeden en uygun fiyatı sunmayı ilke edinen, fabrikasyon standartlar yanında özel ölçülü ürünlerde de müşterisinin hayal ettiği her şeyi gerçeğe dönüştürme politikasını benimseyen bir kuruluştur.

Müşterilerinden aldığı güç ile yarınlara umutşa bakan Mobilyalar her geçen gün kendisini yenileyerek daha sağlam adımlarla durmadan hep ileri gitmeyi hedeflemektedir.

Kalite Politikası

Dünyanın neresinde olursanız olun www.mobilyalar.com.tr adresine girerek ihtiyacınız olan mobilya ve dekorasyon ürünlerini sipariş verebilir, kredi kartı veya banka havalesi ile güvenli biçimde alışverişinizi yapabilirsiniz. Ödemesini gerçekleştirdiğiniz siparişiniz eğer stoklarımızda mevcutsa, İstanbul içerisine 7 iş gününde diğer illere ise en geç 15 iş gününde teslim ediyoruz.

Türkiye'nin en büyük e-mobilya mağazası Mobilyalar.com.tr'den sipariş ettiğiniz ürün stoklarımızda bulunmayabilir. Bu durumda eğer İstanbul'da iseniz istediğiniz mobilyanın üretimi ve adresinize teslimini 10 ila 25 iş günü içinde gerçekleştiriyoruz. İstanbul dışında bir adrese teslimat yapılmasını isterseniz bu durumda 14 ila 29 iş günü içinde ürününü kapınıza getiriyoruz.

Yurt dışından gelen siparişleri ise 30 ila 45 iş gününde teslim ediyoruz. Mobilyalar.com.tr'den satın aldığınız ürünlerin takibini sitemizdeti "Sipariş Takip" bölümünden yapabilirsiniz. Bu arada müşteri temsilcilerimiz de siparişinizi sizinle birlikte takip ediyor ve teslimatın belirlenen süreden erken gerçekleşmesi ya da olası gecikme hallerinde önceden maille ve telefonla sizi bilgilendiriyor.

Mobilyalarınızı bize emanet edebilirsiniz! Mobilyalar'ın tüm müşterilerine ücretsiz olarak sunduğu "Emanet Sistemi" hizmetini kullanarak, sipariş ettiğiniz ürünleri 3 yıla kadar ileri bir tarihte dilediğiniz zaman teslim alabilirsiniz.

Ürünlerinizle ilgili Sipariş, Teslimat ve Montaj hakkındaki sorularınız için 0216 335 30 00  numaralı telefonu telefonun diğer ucunda sizi bekliyoruz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.